Yeni Sezon Devam Eden Diziler

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 20 Ekim 2016 08:39
Yeni sezonda döneminde devam edecek bazı yabancı dizileri sizlerle paylaşacagım .İzlemek istediğiniz ve takip ettiğiniz dizilerin devam edip etmediğini veya izlemek istediğiniz dizinin başka sezonlarınında çekilip çekilmeyeceğini sitemizden öğrenebirsiniz. Ve kısaca dizilerin tanıtımları
Yeni Sezon Devam Eden Diziler

You Me Her:

Auidence networkromantik komedi dizisi iki sezon daha bizlerle. Yani 2. ve 3. sezona onay verildi.Dizi konu bakımından pek çok kez film olarak çekilsede dizi olarak pek örnekleri ile karşılaşamıyoruz. Ayrıca yetişkin olmayan birinin izlemesini önermem çünkü ikili ilişkieri farklı açıdan yorumlamışlar. Şöyle bir diziyi tanıtmak gerekirse izlemek isteyenler için: 30 yaşlarını çoktan geçen evli çiftimiz(Jack&Emma)  heyecen arayışı ile başlıyor. eskort bir kızla(Izzy) Jack'in bir gece gizlice oynaşması ve bunu karısıyla daha sonra vicdan azabıyla anlatması lakin kim olduğunu karısına söylemez ve aynı kişi ile karısınında oynaşması ve arkasından oluşan komik olaylar zincirlemesi.

The Walking Dead:

The Walking Dead da 8.  sezon  onayını aldı.AMC 7. sezon prömiyeri beklenen  dizidende başka sonuç beklenemezdi zaten.Çoğunuz biliyorsunuzdur veya duymuşsunuzdur adını ama ben izlemek isteyenler için kısaca bir tanıtayım.Dizinin tanıtımı tam tamına 25 ülkede yapıldı. Cadde ve bazı sokaklarda zombi yürüttüler. Türkiye için ise İstanbul seçilmişti.Ama ilgi çekici bir yöntem olduğu bir gerçek.Dizinin konusu ''AYNI'' adlı bir çizgi romandan esinlenilmis. Şerif yardımcısının bir kaza sonucu komaya girmesi ve birden uyandığında etrafında zombiler veya yürüyen ayaklarla karşılaşması ve kendi gibi insanlarla yaşam mücadelesi vermesi.

American Horror Story:

American Horror Story 7. sezonada onay verildi.FX'te korku devam ediyor. Korku ve gerilim dizileri arasında popüler olduğu bir gerçek.American Horror Story kısaca konusu: ilk sezonda bir konağa taşınan Harmon ailesinin evin eski sahiplerinin hayaletlrinin olduğunun farkında olmadan taşınması.Ve daha sonra yaşadıkları paranormal olaylar, fakat dizinin her sezonunda ve hatta her bölümünde farklı bir konuda  işlenmiştir.

Mom:

Sitcom türündeki Mom 4. sezonuna onay verildi.Komedi dalında kendini ispatlamış bir dizi. dizi iki tane bir bayanın başından geçen komik olaylar. bir annenin geçmişte yaptığı hataları anlaması ve geçmişteki hatalarının talefasını yapmak için çabalamasını ve annemiz geçmiş dönemdeki yasadığı zorlukları ve bu zorlukları çocuklarınında yaşamasını istememesi. annemiz ayrıca 1 kız 1 rkek ergenlik çagındaki iki çocuğa sahip buda işleri daha da zorlaştırıyor. Komedi dalında baya güzel bir yapım izlenmesini tavsiye ederim