Tamamen Ücretsiz Oynanabilme Özelliğine Sahip Birbirinden Farklı 5 Harika Oyun

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 22 Mart 2017 16:39
Cebinizden hiç para çekmeden bu 5 harika ile eğlencenin doruğuna çıkmaya ne dersiniz ? Kalvyenize ve Farenize sım sıkı sarılın ! Bu 5 Harika oyun ile eğlence maratorunu başlıyor !!
Tamamen Ücretsiz Oynanabilme Özelliğine Sahip Birbirinden Farklı 5 Harika Oyun

 

Son dönemlerde sistem gereksinimler derken, oyun parası derken resmen cebimizde kuruş kalmıyor. Sizler için Büyük çaplı oyunların arasında ücretsiz olanları sizler için bir araya getirdik.

 

1- Team Fortress 2

2007’de Steam’ sürülen bu oyun çok kısa bir sürede büyük bir kitleye ulaşmış haldedir. Karekter bakımından çok çeşitli sınıflar barındırmaktadır. GoldenEye’a çok benzerlik göstermektedir.

 

2- League of Legends

Multiplayer özelliği ile popülerlik konusunda yerini almış haldedir. Oyuncuların rekabetleri inanılmaz bir ortam yaratmıştır. Oyun sürekli olarak güncellenmektedir. Yeni güncellemeler ile yeni karekter ve senoryolar oyunculara sunulmaktadır.

 

3- Heroes of Warcaft

Serilerinin en güzeli ve üstelik ücretsiz olma özelliği ile birlikte kendisini vazgeçilmez hale getirmektedir. Oyun içerisinde satın alabileceğiniz arekterler vardır. Faka çoğunluğu ücretsiz durumdadır.

 

4- NeverWinter

Eğer sizlerde bu oyun tutkunları gibi rol yapmayı seviyorsanız, evinizde birkaç saat zaman ayırarak indirip eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dikkat edin bağımlılık yapmaktadır.

 

5- DC Universe Online

Batman, Wonder Woman, Superman ve Green Lantern gibi çizgi dizi romanlarına hayran bir yapua sahipseniz işte bu oyun o zamnan sizi bilgisayar başından kaldırmayacaktır.