Türk Yapımcı Tarafından Geliştirilen MMO Boundel Steam'de

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 1 Mayıs 2016 20:58
Geliştirici Eren Aydın tarafından , PvP tabanlı MMORPG Boundel, Steam üzerinden çıkışını yaptı. Senaryonun ya da görevlerin bulunmadığı yapımda açık dünya olarak dizayn edilmiş.
Türk Yapımcı Tarafından Geliştirilen MMO Boundel Steam'de

Haritayı istediğiniz gibi keşfetmek, yelken açabilmek, farklı hayvanlara dönüşebilmek, büyü yapmak ve boss savaşları gibi etmenler var. Öldüğünüzde her şeyinizi kaybettiğiniz oyunda diğer oyuncuları öldürüp hazinelerine el koyabiliyorsunuz elbette.

    Çok oyunculu modunun yanı sıra gerek tek başınıza gerekse de yerel ağ üzerinden arkadaşlarınızla da oynamanıza müsade eden oyun, kendi sunucunuzu da kurmanıza müsade ediyor. Benzer bir MMO’nun yan oyunu olarak tasarlanan, ancak daha sonra yapımcının kendi kararıyla tam sürüme çevirilen Boundel eski alışılmış PvP MMO’ların ruhunu yansıtmayı amaçlayan, iddasız bir yapım.

    Daha önce steam greenlight ta onay alan bu yapım şu an 8 TL’ye Erken Erişim’de. Oyunun hazır olduğunu belirten Eren Aydın erken erişimi sadece oyunun açıklarını ayıklamak için tercih ettiğini, 1-2 ay içinde tam sürümünün çıkacağını belirtti.