Steam Sonbahar İndirimleri!!!

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 29 Kasım 2016 07:20
En popüler ve en çok sevilen oyun sitesi olan Steam her dönem yaptığı indirimleri; sonbahar dönemindeki indirimleri sonunda başlattı.
Steam Sonbahar İndirimleri!!!

Steam her sezon yaptığı dönemleri sonunda sonmahar sezonunda da başlattı. En çok oynanan oyunlar ve sevilen oyunlar sonunda indirimde. Pek çok oyun sever bunu heyecanla bu indirim sezonunu beklemekteydi zaten. Ve bir çok oyun sever bu oyunlara uygun fiyatlarla da sahip olma hakkına sahip olabilecek.

 İndirime Giren Oyunlar:

1- Domm: oyun bilindiği gibi software tarafından geliştirilip piyasaya sürülmüştü. Oyun konu bakımından 22. yüzyılda Mars'ta yaşayan yaratık istilasını önlemeye çalışan bir askeri anlatmaktadır. 

2- GTA V: Oyunun başlangıcı 2004  olup; görevlerde bu tarihte başlamaktadır. oyun  Ludendorff şehrinde geçemektedir ve daha sonra ise  başarısız bir soygun ile başlar bu soygunu da  Michael Townley, Trevor Philips ve Brad Snider isimli kişiler düzenlemektedir. Bankadan paraları çalmayı başarırlar fakat  Brad, Ajan Dave Norton tarafından öldürülür.Ve michael dave yaralar. Oyunda tam bu sırada başlar herkes Michael'in öldüğünü sanar fakat ölen aslında Brad'tir ve Michelle de kimliğini değiştirip hayatına devam eder.

Counter-Strike: Global Offensive: Oyun diğer serilerle aynı yolda ilerlemektedir yani bir nişancı oyunudur. Oyun sizden Görevlerinizi yerine getirmenzi beklemektedir.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege:Counter-Strik tarzı bir nişancı oyunudur.

Rocket League: Diğer futbol oyunlarından farklılık öne süren oyun size arabalarla oyun kullanma hakkı vermektedir. 

Uro Truck Simulator 2

 The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition

 Just Cause 3 XL

  Total War: ATTILA

 The Elder Scrolls V: Skyrim, Fallout 4