Steam'e EA Access Geliyor

Yazar Nail Burak Tavrağ / 23 Ağustos 2020 11:02
Oyunculara müjde.Aylık ve senelik ödeme seçenekleriyle uzun yıllardır Ea severlere hizmet veren Ea Access çok yakında Steam’e geliyor.
Steam'e EA Access Geliyor

Steam’e Ea Access Müjdesi


Ea hayranı oyunseverler,bu hizmetin fiyatından da memnun kalacakları belirtiliyor.Steam’de şimdiden sayfası oluşturulan Ea Access hakkında detaylar yazımızda.

Bir süredir iş birliği içerisinde olan,video oyun piyasasının içerisinde bulunan Electronic Arts ve en meşhur çevrimiçi oyun platformu Steam öncelikle Ea oyunlarının Steam’e geldiğini duyurmuşlardı.Bu kez de iki firma Ea Access’in Steam’e çok yakında geleceğini duyurdular.


Ea Access Nedir ?


Ea Access,Electronic Arts’ın oyuncular için etkileyici bir deneyim sağlayan abonelik hizmetidir.Daha önceki dönemlerde oyuncular,Xbox ve Playstation gibi oyun konsolları üzerinden Ea Access’in imkanlarından ve fırsatlarından faydalanmışlardı.Yapılan son duyurularla birlikte Steam kullanıcılarının da bu fırsattan yakında faydalanabilecekleri belirtiliyor.


Ea Access’in Avantajları Neler ?


Bahsetmiş olduğumuz oyun konsolları Xbox ve Playstation üzerinden abone olan oyuncuların,firmanın oyunlarına daha önceden erişme ve bu oyunlara ekstra bir ödeme yapmadan oynama fırsatına sahiplerdi.Ayrıca bu aboneliğe ücret ödeyen oyuncular,Ea firmasının özel indirimlerinden faydalanabiliyor ve oyunun özel içeriklerine sahip olabiliyorlardı.Steam kullanıcıları da artık bu fırsatların tümüne erişebilecekler.


Bu Fırsatla Birlikte Sahip Olunabilecek Oyunlar Neler ?


Ea Access abonesi olan oyuncuların Ea’nin tüm oyunlarına maalesef ücretsiz erişmesi mümkün değil.Abone olan oyuncuların Ea tarafından sunulan yeni oyunları satın alabilecekler.Ayrıca bu olanağın özel fırsat ve kampanyalar dışında,yayınlanacak yeni bir oyunu 10 saate kadar deneyimleme imkanı sunuyor.Oyuncuların bu fırsatla birlikte denedikleri oyunu satın aldıkları takdirde ilerlemelerinin kaybolmayacağıda açıklandı.Oyuncular kaldıkları yerden oyunlarına devam edebilecekler.

İşte Steam üzerinde Ea Access için hazırlanmış sayfada açıklanan abonelere özel bazı büyük oyunlar;


1-     TITANFALL 2

2-     Need For Speed Heat

3-     Star Wars Battlefront 2

4-     Battlefield V

5-     The Sims 4

6-     Battlefield 4

7-     Battlefield 1

8-     Dragon Age Inquisition

9-     A Way Out


Ea Access Abonelik

Ea Access aboneliğinin Steam üzerinden erişebilecekler için belirlenen fiyat açıklandı.Türkiye şartlarında oyuncuları çok memnun edecek fiyat aylık 12 Tl,yıllık ise 65 Tl olarak duyuruldu.Oyunculara sunulan ayrıcalık ve kolaylıklara göre belirlenen fiyatlar oldukça mutluluk verici.