SEGA'dan 60. yıla özel oyun konsolu

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 2 Aralık 2020 12:42
Dünyanın en eski oyun şirketleri arasında yer alan SEGA firmasının 60. Yılını kutlayacak olmasından dolayı, 60. Yılına özel olarak geliştirdiği yeni oyun konsolu görenleri şaşkına çeviriyor.
SEGA'dan 60. yıla özel oyun konsolu

Özellikle oyun sektörünün öncü firmaları arasında ilk sırada yer alan SEGA’nın yeni oyun konsolu hakkında merak ettiğiniz bilgileri siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Game Gear Oyun Konsolu Avuç İçi Kadar

Firmanın ilk çıkarttığı yıllarda büyük satış rakamları elde ettiği Game Gear oyun konsolu ile ilgili olarak yeni çıkarttığı modelinin boyutunun son derece küçük olmasına rağmen 60. Yıla özel olarak çıkartması dikkatleri üzerine çekme başarısı gösterdi.

1960 yılında kurulan oyun şirketi SEGA’nın özelikle de efsanevi oyunlar ile karşımıza çıktığı dönemlerde son derece başarılı satış rakamlarına ulaştığı oyun konsolunun yeni versiyonunda ne gibi detaylar olacak hep birlikte bakalım.

4 farklı renk ile gelecek

4 farklı renk ile karşımıza çıkacak olan bu oyun konsolunun 43 Milimetre yüksekliğinde ve 20 Milimetre kalınlığında bir cihaz olmasından dolayı dikkatleri üzerine çektiğini belirtelim. 6 Ekim 2020 tarihinde kullanıcıların karşısına çıkacak olan bu konsolun fiyatının ise 4980 YEN değerinde olacağını belirtelim. Türk Lirası olarak ise yaklaşık olarak 310 TL değerinde olacak bu konsolu alabilirsiniz. Ön sipariş alımları başlanan bu konsol için SEGA’nın sitesi üzerinden ön sipariş verebilir ve bu oyun konsolunun sahibi olabilirsiniz.