SCARLET NEXUS PS5 İlk Oyunu

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 21 Aralık 2020 11:53
SCARLET NEXUS PlayStation 5 konsolu için satışa çıkan ilk oyun oldu
SCARLET NEXUS PS5 İlk Oyunu

PlayStation 5 konsolu için satışa çıkan ilk oyun olma özelliği gösteren SCARLET NEXUS oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

BANDAI NAMCO firması geliştirdi

Firmanın geliştirmiş olduğu SCARLET NEXUS oyunu Amazon üzerinden ön siparişe açılarak konsol firması PS 5’in satışa çıkan ilk oyunu olma özelliğini gösterdi.

PlayStation firmasının 4 Haziran tarihinde yapacağı etkinliğin süresiz olarak ertelenmesinden sonra oyun firmaları da konsol için çıkacak oyunları etkinliği beklemeden çıkartacak gibi duruyor.

Sony firması tarafından konsol için çıkartılacak olan ilk oyun olarak Assassin’s Creed: Valhalla’nın çıkacağı duyurulmuştu ancak BANDAO NAMCO firması bu konuda elini çabuk tuttu ve PS 5 için SCARLET NEXUS oyununu ilk olarak ön satışa çıkartarak bu konuda adını duyurma başarısı gösterdi.

Amazon üzerinden ön sipariş ile alabilirsiniz

NAMCO firmasının çıkarttığı bu oyunu almak için Amazon üzerinden ön sipariş talebinizi oluşturma şansınız bulunmaktadır. 2021 yılının Aralık ayında karşımıza çıkması beklenen SCARLET NEXUS oyunun ön satış fiyatının ise 59,99 Dolar olarak satışa sunulduğunu da siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz.

Oyunun konusu

İnsan beyninde yer alan bir hormonun keşfedilmesini konu alacak olan oyun içerisinde insan beyni ile beslenmek için dünyaya gelecek olan mutantların insanları yok etmek için gösterdikleri çaba ortaya atılacaktır. Özellikle de insanların bu mutantlar ile verdiği mücadele de çok farklı bir özellik kazanması ile birlikte oyunda unutulmaz anlar yaşama şansını yakalamış olacaksınız.