Bir Garip Oyun: Saints Row: The Third

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 16 Aralık 2016 14:02
Saints Row'un The Third isimli bu oyununu bitirince bir kaç bişeyler de ben yazıyım dedim işte Saints Row'un gerçek yüzü.
Bir Garip Oyun: Saints Row: The Third

Dikkat! Bu oyun aşırı çılgınlık,saçma sapanlık ve fazlasıyla hayalgücü içeriyor.

Saints Row The Third 15 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürüldü. Sürüldüğü tarihte büyük ilgi göremedi çünü GTA'nın gölgesi altında kalmıştı. Saints Row The Third serinin diğer tüm oyunlarından daha kaliteli grafik yapısına sahip ve kendini gerçekten oynatıyor. Ancak ben son güncellemesi ile oynarken gerçekten grafik hataları ile karşılaştım ama 2011 yılına göre bence çokta sorun edilecek bir şey değil.

Oyuna ilk başladığınızda kendinize detaylı bir karakter yaratıyorsunuz. Detaylı derken karakterinizin ses tonuna kadar ayarlayabilyoruz. Oyunda sürekli bir öldürme havası mevcut giderek öldürmeyi seven bir insan haline dönüşebilirsiniz. Özellikle yayaları öldürmekten tuhaf bir zevk alıyorum. (Not: Seri katil fılan değilim). Oyunda İnsanları öldürdükten sonra alttaki gibi poz vermek biraz rahatsız edici olduğunun farkındayım ve özür diliyorum!.

Saints Row The Third'nin en güzel yanlarından birisi ise Co-Op oynanabilirlik. Arkadaşlarınızla görevleri yapmak daha kolay ve eğlenceli olucağına eminim. GTA tarzı oyunları seven biri iseniz kesinlikle Saints Row The Third'yi denemenizi rica ediyorum. Şuan steam'de 18 liraya satılıyor ama bence indirimi beklemeden almayın. Ben humblebundle.com dan bir çok oyun ile birlikte aldığım için acaba bu nasıl bir oyundur diyerek keşfettim. Yanlış hatırlamıyorsam 8 adet oyuna 3 dolar civarı bir para ödemişimdir. Sizde bu şekilde bir indirimde alarak bir hafta içerisinde oyunu bitirebilirsiniz. Bu oyunda eğlenebileceğinize eminim.