Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Yeni Fragman

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 2 Kasım 2016 03:45
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Yeni Fragman ı sizler için yayınladık.
Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi Yeni Fragman

Lucasfilm'in yeni projesi yapım bir grup kahramanın imkansız olan Ölüm Yıldızı planlarını çalma görevi için yaptıkları birleşmeyi anlatıyor. Ayrıca bu film 1977 tarihli Yıldız Savaşları: Bölüm IV'ten öncesini anlatacak. Gareth Edwards'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolünü Felicity Jones üstleniyor; kadroda ayrıca Ben Mendelsohn, Riz Ahmed, Diego Luna, Mads Mikkelsen ve Forest Whitaker da yer alıyor. Senaryosu Chris Weitz'a ait olan filmin yapımcısı ise George Lucas tabiki.

Muaazam bir görüntü efekt leri bizi bekliyor olacak.Bu filmin her sahnesinin ayrı ayrı muntazam şekilde ayarlandığı ve detaylara bolca yer vericeklerini açıkladı. Robotların her hareketi gerçekğe çok yakın olması sizi heyecanlandıracak. Farklı dillerin konuşmaları çeşitlendirildi buda filme ayrı bir hava katıyor. Film çekimlerinde kullanılan teknoloji eski serisi gibi günümüzün çok ilerisinde.

Önceki tüm Star Wars filmlerindeki gibi sizi evrenin farklı yerlerine alıp götürecek bir yapım bizi bekliyor 14 Aralık 2016 da çıkacak bu film bizi epey heyecanlandırdı.