Yılın En Çok Beklenen Oyunu Resident Evil 7 Yayınlandı !

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 25 Ocak 2017 06:39
Korku severlerin en çok beklediği oyun Resident Evil 7 bu gün yayınlandı. Resident Evil 7 PlayStation, xbox Stro ve Steam'da yerini almış durumdadır.
Yılın En Çok Beklenen Oyunu Resident Evil 7 Yayınlandı !

Demosu ile bile korku severler'i etkileyen ve en çok beklenilen korku oyunu olan Residen Evil 7 bu gün yayınlandı. Fiyat olarakta korku severler'i üzecek durumdadır.

Resident Evil 7 Fiyatları Ne Kadar ?

  • Deluxse sürümüne sahip RE7 de 249 Tl
  • Steam'de ise 180 Tl
  • PS Stor'da 209 Türk lirasıdır.

Oyun korku severlerin şimdiden hayranlığını kazanmış durumdadır. Eğer ki Residen Evil 6 oynamış iseniz oyunun ne kadar kaliteli ve doyurucu olduğunun farkına varacaksınız. Her seride eksik olan bir şey vardı. Korku severlerin oyunu oynadığı zamanlar korkmaları gerekmekteydi ve bunu firma anlamış durumdadır. Oyunun korku ve zor olması oyuncunun daha çok ilgisini çekecektir. Firma anlamış anlamasına fakat ne kadar doğru anlamış ?

Korku severler oyunun yayınlandı haberini görür görmez hemen fragmanı izlemeye başlamıştır. Hayretler içerisinde bırakan fragman oyuncular tarafından büyük bir ilgi ile izlenmiş durumdadır. Günümüzde kaliteli bir korku oyunu maalesef bulunmamaktadır. Fakat Firma biraz olsun oyuncuların hayalindeki oyununu yapmıştır. Oyunda mühimmatları ve erzakları düzgün kullanmak gerekmektedir. Bunlar oyunun sadece belli bir zorluğudur. Oyun Tasarımı ve Grafik konusu açısından mükemmel bir şekilde hazırlanmış durumdadır. Eğer tam anlamı ile korku oyunu arıyorsanız, korku ile ilgili şeyleri seviyorsanız bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Bir çok korku sever şimdiden sahip olarak tadını çıkarmaya başlamış durumdadır. Diğer korku oyunlarına bakılarak Resident Evil 7 oyuncular tarafından daha çok tercih edilen ve en çok oynan oyundur.