PUBG Mobile Orman Modu

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 31 Ekim 2020 16:13
Mobil oyun dünyasının en çok oynanan oyunları listesinde yer alan PUBG Mobile
PUBG Mobile Orman Modu

Mobil oyun dünyasının en çok oynanan oyunları listesinde yer alan PUBG Mobile’da yeni bir güncelleme ile yeni bir oyun modunun gelecek olması, oyun severlerin bu oyuna olan ilgisinin biraz daha artacağını göstermektedir. Harita olarak farklı modda haritalar ile kullanıcıların karşısına çıkan PUBG Mobile’in bu yeni oyun modunun sadece Sanhkok haritasında geçerli olacağını belirtelim.

PUBG Mobile sürekli güncelleme ile güncel kalıyor

PUBG Mobile yapımcılarının oyunda sürekli olarak güncelleme yapması, oyun severlerin oyuna olan ilgisinin artmasını sağlıyor. Aynı zamanda da oyuncuların oyuna olan bağımlının artmasını sağlamaktadır. Son olarak ise “Gizemli Orman” modu ile oyuncuların karşısına çıkan PUBG Mobile hakkında diğer detaylara bakalım.

Sanhok Haritasında

PUBG Mobile’da yeni güncelleme ile oyunu oynamak isteyen oyun severlerin sadece Sanhok haritasında bu oyunu oynama şansı bulunmaktadır. Ancak bu oyuna girme sürecinin ise nasıl olacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Harita içerisinde karşınıza çıkacak olan totemler ile birlikte sizlerde “Gizemli Orman” içerisine girerek burada savaşma deneyimini elde etmiş olacaksınız. Aynı zamanda yeni güncelleme ile birlikte sıcak hava balonu da oyun içerisinde yer alacak yeni güncelleme olarak dikkat çekiyor.

Orman içerisinde farklı stratejiler geliştirerek buradan farklı oyuncular ile savaşma imkanını yaşamış olacaksınız. PUBG Mobile hakkında merak ettiğiniz diğer detaylar için sitemizi takip ederek buradan tüm detayları öğrenebilirsiniz.