PlayStation Now için yeni gelen oyunlar

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 26 Aralık 2020 12:48
2020 Haziran ayı içerisinde kullanıcıların karşısına çıkması beklenen PlayStation Now oyunları belli oldu.
PlayStation Now için yeni gelen oyunlar

Bu konuda sizlere Haziran ayı içerisinde karşınıza çıkacak oyunların listeleri hakkında bilgiler sunalım. Haziran ayı içerisinde 3 farklı oyun eklenen PlayStation Now sisteminin Temmuz ayında eklenecek olan detayları hakkında da siz değerli okurlarımıza sitemiz üzerinden bilgileri sunacağız.

PlayStation Now Oyunları

Metro Exodus

Yapımcılığını 4A Games firmasının yapmış olduğu bu oyunun geçtiğimiz Şubat ayı içerisinde oyuncular ile buluştuğunu belirtelim. Özellikle de metrodan kaçmak ve kendinize yeni bir yaşam alanı aramak için vereceğiniz amansız mücadeleyi oyun konu almaktadır. Oyunun 30 Kasım 2020 tarihine kadar PlayStation Now sistemi içerisinde kalacağını belirtelim.

Dishonored 2

2016 yılında oyun severlerin karşısına çıkan ve son derece başarılı satış rakamları yakalayan oyunda PlayStation Now’a gelen yeni oyunlar arasında yer almaktadır. 2016 yılında E3’ün en iyi oyunu olarak gösterilen bu oyunun platform üzerinde ne kadar süre kalacağı ise merak edilen soruların başında gelmektedir.

NASCAR Heat 4

Monster tarafından geliştirilen NASCAR Heat 4 oyunun özellikle de 2019 yılında oyun severlerin karşısına çıktığı ve bugüne kadar en çok indirilen oyunlar listesinde yer aldığını belirtelim. Seri içerisinde birçok güncelleme gelmesi ile oyunun oldukça başarılı bir serüveninin bulunduğunu siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz.

Bu oyunların Haziran ayında eklenen oyunlar olduğunu belirtelim.