18 Yaşındaki Milyoner

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 2 Kasım 2016 17:00
12 yaşında web tasarımı ile başlayıp 18 yaşında milyoner oldu daha fazlası için sayfamıza !!!
18 Yaşındaki Milyoner

Jaylen Bledsoe 18 yaşında bir milyoner ve genç yaşta çok büyük başarılara sahip bir genç. Şimdilerde genç yaşında kazandığı başarıları bir akademide öğrencilerle paylaşacak.

Bledsoe bir yıllık tasarım dersi aldıktan sonra altıncı sınıfta web tasarımı konusunda kendisini eğitti. 12 yaşında, ise  bir BT danışmanlık şirketine başladı ve sadece bir  yıl sonra, yaklaşık 3.500.000 $ değerinde, Jaylen D. Bledsoe Küresel Grubu CEO'su oldu.STEM alanları konusunda, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik çalışmak üzere üniversite öğrencilerine eğitim verecek olan Bledsoe yenilikç ive girişimci olmak üzere becerileri kazanmaları için genç öğrencileri motive de etmeye çalışacak.

Blodsoe'e göre ; Teknolojiye erişime izin verilen ve teklojiye meraklı bir çoçuk her zaman başarılı olur fikrine sahip. Ve ünüversite eğitimini tamamlayn Bledsoe'nu öğretmenleri eğitimini tamamlaması gerektiğini düşünüyorlar fakat Bledsoe bu konu da aynı fikre sahip değil bu konudaki fikirlerinide şöyle belirtti:Sadece o anda benim için okul  yol değildi.Afrikalı-Amerikalı olan Bledsoe, aynı zamanda Genç Girişimci Üniversitesinde , en riskli lise öğrencileri için bir gezici kamp çalıştırıyor.