Müjde Metro 2035'in Kitabı Çıktı Şimdi Oyunu Bekliyoruz

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 27 Aralık 2016 10:14
Metro 2033 ve Metro Last Light oyunlarını oynadınız mı bilmiyorum. Oynamadıysanız sizi bu oyunları satın alıp oynamaya davet ediyorum kesinlikle şahane oyunlar.
Müjde Metro 2035'in Kitabı Çıktı Şimdi Oyunu Bekliyoruz

Aynı zamanda kitaptan oyuna dönüştürülen Metro 2033 ve Metro Last Light gerek grafik kalitesi gerek konu kalitesi olarak kesinlikle çok üst düzeyde. Bu oyunları oynarken korku, çaresizlik ve hayatta kalma duygularını bir arada yaşayabilirsiniz. Bu oyunların kitaplarıda okunması gereken kitaplar arasında. Ben bu seriyi oynarken çok keyif almıştım. Şİmdi İSe Metro 2035 kitabının çıkacağını duyduğumda o kadar sevindimki hemen steam kütüphanemi kontrol ettim faka bu oyunları göremedim şuan kış indirimleri günlerinde olduğumuzdan fiyatlarına baktım ve iki oyun paket halinde 9,80 TL olduğunu görüp satın aldım ilerleyen günlerde kitabı çıktığı gibi bu oyunları oynayıp akabinde kitabını okuyacağım. 

Metro 2033 ve Metro Last Light yapımcısı Deep Silver ise bize bir güzel haber daha verdi ve Metro 2035'in yapım aşamasında olduğunu ve kısa süre içerisinde oyunu çıkaracaklarını duyduğumda keyfim iyice yerine geldi. Ancak üzücü haber oyunun 2017 yılına yetişemeyeceği. Tekrar Artyom isimli karakteri yöneteceğiz. Oyundaki amaç yeryüzüne çıkmak. Biliyorsunuz Metro oyunlarındaki ana konu nükleer savaş yüzünden yok olmuş bir dünyada metro tünellerinde hayatta kalmak. Eh ne yapalım bizde bekleriz.