Yeni Zombi Hayatta kalma oyunu Lifeless'tan yeni oynanış videosu

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 3 Mayıs 2016 14:48
Son zamanlarda erken erişim oyunlarının çoğalması ve hayatta kalma oyunlarının ciddi rakamlarda satış yapıldığı için yapımcılar da bu tür oyunlara yoğun bir şekilde ilgi göstermeye başladı.
Yeni Zombi Hayatta kalma oyunu Lifeless'tan yeni oynanış videosu

    Bir hayli bağımsız yapımcının birbirlerine benzeyen hayatta kalma oyunlarına bir yenisi daha katılıyor. Rigid Software tarafından geliştirilen Lifeless isimli hayatta kalma oyunu, Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanacak. Bu yıl içerisinde beta tesi yapılacak, oyunun yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Lifeless Hakkında Steam kullanıcıları neler dedi :

"Oyunu çıkmadan önce inceleme fırsatı buldum ve düşüncelerimi sizinle paylaşacağım . Oyun güzel bir oyun h1z1 miscreated tarzı pvp si çok güzel olan bi oyun ama şimdilik map çok küçük ama ilerde büyüyeceğini düşünüyorum oyundan ümitliyim takipteyim eğer oyuncu sıkıntısıda olmazsa oynanabilecek güzel bir oyun"

"Oyun başlamıyor çok sorunlu bilginiz olsun"

"Oyundaki fps sıkıntısı çok fazla en iyi bilgisayar özellikleride olsa 30 fps alıyorsunuzbir servere girerken 5-10 defa girmeye çalışıyosunuz şuanlık tavsiye etmem fakat bir kaç aya fps durumunun kalkacağını düşünüyorum"

Yorumlara bakılırsa oyunda ciddi optimizasyon sıkıntıları var buda Lifeless in daha uzunca bir yolu olduğunu gösteriyor.