League of Legends için güncel karakter

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 13 Kasım 2020 09:37
League of Legends için güncel karakter geldi yenilendi ve güçlendirildi Volibear'ın özellikleri.
League of Legends için güncel karakter

Dünyanın en çok oynanan oyunları listesinde ilk sırada yer alan League of Legends oyunu içerisinde yer alan Volibear karakteri ile ilgili firmanın güncelleme yapmasına rağmen, karakterin güç olarak son derece zayıf kaldığı konusunda birçok söylenti bulunmaktadır. Karakter üzerinde güçlendirme yaparak oyuncuların hizmetine sunan firmanın bu karakteri hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunalım.

Riot Games firmasının son güncellemesi

League of Legends yani LoL oyununun sevilen karakterleri arasında yer alan Volibear ile ilgili olarak son güncelleme yapan firmanın bu karakteri ile maç kazandıramıyor olması kullanıcılar tarafından büyük tepki çekiyor. Karakter üzerinde güçlendirme yapmasına rağmen Volibear karakteri ile maçları kazanma oranının oldukça düşük olması tepkilerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Kazanma oranı %47.10

Aslında oyun içerisinde yer alan karakterlere göre kazanma oranı fena sayılmayacak derece de olan Volibear karakteri ile ilgili olarak zayıf görünmektedir. Girdiği mücadelelerden başarılı bir şekilde ayrılma oranı beklenti olarak %80 üzerinde olan bu karakterin sadece %47.10 oranında kazandığını belirtelim.

Oyun içerisinde bu karakterin tercih edilme oranının ise %17.76 ile oldukça yüksek olmasından dolayı bu karakter üzerinde güncelleme yapan yapımcı firmanın beklentileri bu konuda karşılayamadığını belirtelim. 

League of Legends oyunu içerisinde yer alan karakterler üzerinde güncellemeye devam eden firmanın yakın zamanda hangi karakter ile güncelleme yapacağı ise merak edilen konuların başında gelmektedir.