Kinguin ve MuratAbiGF ile FarCry Primal Çekilişi!

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 3 Nisan 2016 12:21
Kinguin ve MuratAbiGF ile FarCry Çekilişi
Kinguin ve MuratAbiGF ile FarCry Primal Çekilişi!

Tropik adaları ve Himalayaları sallayan ödüllü Far Cry serisi, dev canavarları, nefes kesici ortamları ve beklenmedik vahşi durumları birleştiren, yenilikçi açık dünya tarzıyla insanoğlunun hayatta kalış mücadelesinin deneyimini yaşamak istemez misiniz?

Kinguin, yepyeni partneri MuratAbiGF ile oyun dünyasında şimdiye kadar yaşamadığınız tecrübeleri yaşatmak ve doyasıya eğlenmeniz adına hazırlıklarını tamamladı. MuratAbiGF harika bir Oyuncu ve YouTuber. Kendisi her daldan farklı oyunları kendi tarzı ile betimleyerek oynuyor ve bunu en keyifli şekilde her gün artan izleyeci kitlesine sunuyor. MuratAbiGF'nin kanalını takip ederek sizde keyif alabilir olası sürprizlerden yararlanabilirsiniz!

Bu deneyimi Kinguin ve partnerimiz MuratAbiGF ile kolayca edinebilirsiniz. Haydi, şimdi vakit kaybetmeyin ve size hazırladığımız bu harika çekilişe katılın! Çekilişe katılım çok basit. Aşağıdaki uygulamada belirtilenleri gerçekleştirin ve çekilişi kazanmaya bir adım daha yaklaşın. 

Çekiliş 2 Nisan'da başlayıp 10 Nisan’da sona erecektir. Kazananlar 10-11 Nisan tarihleri arasında duyurulacaktır. Kazananlar 7 gün içinde socialmedia@kinguin.net adresi ile irtibata geçmelidir. 

Çekilişe Buradan Ulaşabilirsiniz Kazanmanız Dileği İle.