KartRider Rush+ 10 Milyondan fazla indirildi

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 23 Kasım 2020 10:44
Son zamanların en kısa sürede indirilme rekoruna sahip olan oyunu KartRider Rush+ 2 hafta içerisinde 10 Milyon Kullanıcı tarafından indirildi.
KartRider Rush+ 10 Milyondan fazla indirildi

Günlük kullanıcı sayısı bakımından da 3.5 Milyondan fazla kişi tarafından oynanan KartRider Rush+ oyunu hakkında merak edilen detayları okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.

Kart oyunu KartRider Rush+

Mario kart oyunlarında yabancısı olmadığımız KartRider Rush+ oyunu Google Play ve Apple Store üzerinden 2 hafta içerisinde 10 Milyondan fazla indirilerek kısa sürede kırılması güç bir rekoru kırdı.

Nisan ayında ön kayıtlarını açan ve açtığı günden sonra çok ciddi talep gören bu oyunun özellikle de 15 Mayıs tarihinden sonra karşımıza çıkması oyunun ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

KartRider Rush+ oyunu

Oyunun 50’den fazla pist üzerinde sizlere yarışma imkanı sunduğunu belirtelim. Aynı zamanda hayali karakter konusunda da son derece çeşitli karakterler ile karşımıza çıkan KartRider Rush+ oyununda 20’den fazla ana karakter bulunmaktadır. Bu karakterler üzerinde yapacağınız kişileştirmeler ile birlikte istediğiniz karakteri yapma şansınızda bulunacaktır.

Aynı zamanda oyuncuların takım halinde oyunu oynama şanslarının bulunduğunu ve bir takımın en fazla 4 kişiden oluşabileceğini de buradan siz değerli okurlarımıza açıklamak istiyoruz. Yollarda yer alan kutulara çarparak içlerinden bonusları toplayabilir ve rakiplerinizi geride bırakma şansını yakalamış olabilirsiniz. KartRider Rush+ oyununu indirmek için Apple Store ve Google Play üzerinden kolay bir şekilde indirme işlemini yapabilirsiniz.