İnsanlıktan Saklanan Önemli Teknolojiler

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 22 Ekim 2016 22:03
Çaresinin bulunmadığını sanan hastalıklardan tutanda , ileri boyutta teknolojilere kadar her şey bu yazımda öğrenmek istediklerinizi belki de bu yazımda bulacaksınız.
İnsanlıktan Saklanan Önemli Teknolojiler

Tedavisinin bulunmadığını sandıgımız hastalıklar ve ya ileri teknolojili buluşlar bulundukdan hemen sonra yok ediliyor ya da tedavisi veya teknoloji saklanıyor. Bu da aslında bildiğimiz gerçekleri sorgulamamızı ve aslında bir çok şeyde gördüğümüz şeylerden fazlası olduğunu gösteriyor. Ve dünyadaki dev güçlerin aslında ne kadar da herşeyi elinde bulundurduklarını bize kanıtlıyor bu yaşadıklarımız.

1- EV1 projesi:

General motors'un yaptığı elektrikli motor ABD yapılan satışlarında çok fazla talep görmesiye, benzinli arabaların sonunu getirecegi düşüncesiyle piyasadan toplatılan arabalar. General motors arabaları dünyaca ünlü bir şirket araba dünyasında ve yıllarcada (77 yıl boyunca) dünyanın en büyük üreticisi ünvanına sahipti ta ki Toyota bu ünvanı alana kadar. bu şirket belki insanlık adına çok güzel işler yapabilecekti insanları petrolun efendilerinden kurtarabilirdi fakat olmadı neden olmadı peki?

Tabiki büyük şirketlerin ve zamanlada kendi işenede gelmemesi yüzünden ve bu yüzden üretilen yüzlerce araba piyasadan toplatıp tekrar yok edildi.

2- Project 3A: 

Bu proje sigaranın çoğu zaralarından arındırılmış bir sigara yapımıydı. Yapımıydı diyorum çünkü bilindiği üzere bu sigara piyasaya sürülmeden yok edildi bunun nedeni ise büyük sigara şirketlerinin bunu engellemesi ve maddi kayıplar yaşayacak olmaları.

bu sigarının özelliği ise kanserojen maddelerinden arındırılmış olması ve diğer sigaralara göre hiçte azımsanmayacak şekilde bir zararının daha minimum olması. böyle bir sigara karşısında diğer sigara fabrikalarına sahip şirketler bunun kendi satışlarını etkileyecegini düşündüğü için bu sigaranın piyasaya sürülmeden önce bizim sigaralarımızdan kat ve kat daha fazla olduğunu iddia etmesi ve böylelikle sigara satışlarını engellemeleri. Ama daha sonra sigarayı test ettiklerinde sonuçlarının tam tersini gösterdi ve bunun diğer şirketler tarafından kastten yapıldığı ortaya çıktı.

3- Kronovizör:

Bu alet adıyla aslında her şeyi açıklıyor. Bu alet adından anlaşıldığı gibi geçmiş zamaları gösteriyor . Tabi bu makine var diyende var söylenti sadece diyende. Bu aleti 1955 yılında Vatikan papazının icat edildiği ve bu aletle ilk olarak Hz. İsa'nın çarmaha gerileşini filme almak için yaptığı ve filme alamayı başardığını , gördüklerinide kaydetmeyi başardığı fakat aletle beraber bu kayıtlarında saklandığı söylenmektedir. fakat bunun Vatikanın duymasını istenmemesi üzerine kayıt ve aleti Vatikan tarafından saklandığı söylenmektedir.

4-  Rife ışını( kanserin tedavisi):

Royal Raymond Rife tarafından icat edilen bu ışın önceleri ABD tarafından bilerel ciddiye alınmadı. Royal Raymond yaşamı boyunca tam tamına 14 tane ödüle layık görüldü ve Heidelberg üniversitesi tarafındanda fahri doktoraya layık görüldü. hatta günümüzde kullanılan bir çok icat ve saglık sektöründe kullanılan önemli buluşları da Royal Raymond Rife yapmıştır. Bu icatlar biyokimya, optik, balistik ve havacılık sektörlerinde hala kullanılmaktadır. ABD ve bir çok firma içinde tıbbı cihazlar tasarladı.

Royal Raymond Rife dünyada ilk kez 1920'de yapılan virüs mikroskobunu icat etmişti.  1933'te ise bu aleti mükemmel bir hale getirdi ve nesneleri 60,0000 kadar küçültmeleri başardı. Bu mikroskopla ise ilk kez bir virüs görmeyi başarabilen ilk insan oldu. Yani 1920 yılında ilk kez kanser virüsünü bulmuş olmuştu. Royal işlerini daha da ilerleterek kanser virüslerini fitleyerek hayvan hücrelerine enjekte etmeyi başardı ve hücreler çoğaldı böyle yaparsam yani aynı yöntemle bu hücreleri yok da edebilirim belki diye düşündü. Bu virüslerin parçalana kadar frekanslarını arttırdı. Ve  kanser üreten virüsleri yok etmeyide başarmıştı fakat bunu istemeyen gizli güçler tarafından bir şekilde ortadan kaldırıldı.