Game of Thrones ile Skyrim Oyunu Buluşması

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 24 Kasım 2016 06:10
Game of Thrones binlerce hayranı olan bir dizi ve he geçen zamanda da hayran kitlesinde büyük bir artış göstermekte ve bunu dünyada en çok oynanan oyun olan Skyrim ile birlikte düşünün muhteşem bir ikili değil mi ? Haberin ayrıntılı sitemizde.
Game of Thrones ile Skyrim Oyunu Buluşması

Game Of Thrones And Skyrim Beraber:

Game of thrones fazntezi ve dram konu bir kitap olarak ilk defa ortaya çıkmıştı. Fazlasıyla sevilmesi ve okunması dolayısıyla da dizi sektörüne de adım atmış da oldu. Dizi olarak yapılma fikri isede gayet başarılı bir düşünceydi çünkü en fazla dünyada izlenen dizilerden bir tanesi haline de geldi. Dizinin 2018 yılında 8. sezonla bitmesi planlanıyor bu dizi severler için üzücü bir haber tabiki. 

Skyrim 2011 yapımı olan bir oyun ve şimdilerde oyun severler için fonemen haline de gelmiş bir oyunda ayrıca. Oyunun amacı kehanet doğruştusunda ejderhayı yenmek ve oyuncularını geliştirip seviye atlamak. 

İşte bahsettiğimiz bu ikiliyi günde 10 saat çalışarak geliştirilip bu ikili birleştirilde hemde bir youtube kullanıcısı tarafından. Bu youtube kullanıcısı  UpIsNotJump isimli bir kullanıcıydı. Bu oyun için 260 farklı mod kullandı ve Game of Thrones'in ilk sezonundan ilham alındı. 

Oyunun ilk fragmanı: