Final Fantasy VII Remake Tifa Teması Ücretsiz Oldu

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 25 Kasım 2020 05:31
Dünyanın en çok sevilen oyunları listesinde her zaman ilk sıralarda yer alan Final Fantasy VII Remake serisinin baş kahramanı olan Tifa’nın Teması PS Store’da kullanıcılar için ücretsiz hale getirildi.
Final Fantasy VII Remake Tifa Teması Ücretsiz Oldu

Özelikle oyun severlerin yakından takip ettiği bu temanın daha önce ücretli olmasından dolayı birçok kişi almak istemiyordu. Ancak Final Fantasy VII Remake Tifa temasının ücretsiz hale gelmesinden hemen sonra tema binlerce kişi tarafından kısa süre içerisinde indirildi.

PS 4’ün en çok sevilen oyunu

Final Fantasy VII Remake oyunun PS 4’ün en çok sevilen oyunu olması ile birlikte oyun içerisinde yer alan Tifa karakterinin yer aldığı arka plan temasının tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim.

Temayı indirmek için PlayStation Store mağazasına giderek buradan temalarını diledikleri zaman ücretsiz bir şekilde indirme şanslarının bulunduğunu belirtelim. Özellikle de indirdiğiniz temanızı cihazınızda kullanabilirsiniz.

Dinamik arka plan resimleri kategorisinde yer alan bu temada Tifa’nın dağlara doğru bakışı konu alan ve son derece başarılı bir tema olduğunu belirtelim. Temanın indirilme boyutunun ise sadece 19 MB olduğunu siz değerli okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz. Aynı zamanda temayı indirdikten sonra oyun içerisinde yer alan bir arka plan müziği ve aynı zamanda ses efektlerinin de bu tema ile ücretsiz bir şekilde karşınıza çıkacağını belirtelim. İşte merak ettiğiniz Final Fantasy VII Remake Tifa temasının ayrıntıları.