Far Cry 5 Ücretsiz

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 8 Aralık 2020 16:04
Ubisoft firmasının yayınladığı habere göre Far Cry 5 oyunun hafta sonu ücretsiz bir şekilde oynanacak olması beraberinde oyuna olan talebin artmasına neden olacak gibi duruyor.
Far Cry 5 Ücretsiz

Zaten en çok oynanan oyunlar listesinde ilk sırada yer alan Far Cry 5’in özellikle 29 Mayıs Cuma günü ile 31 Mayıs Pazar Günleri 16.00 ile 23.00 saatleri arasında ücretsiz bir şekilde oynanacak olmasını duyurduktan sonra şimdiden Far Cry 5 oyun severleri sıraya girmiş gibi duruyor.

2004 yılında oyun severlerin karşısına çıktı

İlk serisi 2004 yılında oyun severlerin karşısına çıkan Far Cry oyunun 5. Serisi olan Far Cry 5 versiyonun PC kullanıcıları için ücretsiz olacak bir şekilde kullanılma sunulmasından sonra bu oyunu Upplay üzerinden belirttiğimiz tarihler arasında uygulama üzerinden oynayabilirsiniz.

Toplam oynanma süresi 20 saati aşan bu oyunun özellikle belirlenen tarihler arasında inanılmaz bir talep olması ile oyunu oynamak için belki yeterli zevki alma şansınız bulunmayacaktır. Ancak serisinin en başarılı oyunu olarak gösterilen Far Cry 5 serisini oynadıktan sonra oyunun bağımlısı olacağınızı şimdiden belirtmek istiyoruz.

Kıyamete inanan tarikat

ABD’de yaşayan ve kıyamete inanan fantastik bir tarikat ile mücadele halinde olacağınız bu oyunda, bölge halkının aklını çelerek onları harekete geçirmeniz gerekmektedir. Özellikle bölgede yaşayan bazı kişilerin aklının çelinmesinin son derece kolay olmasından dolayı bu kişileri bulmanız gerekmektedir. Eğer tarikat içerisinde yer alan sağlam kişileri bulursanız, bu sefer başınızın büyük bir belada olduğunu unutmayınız.

Oyunu oynadıktan sonra memnun kalmanız durumunda Far Cry 5 standart sürümünü almak için 67,25 TL, Gold sürümü için ise 101,25 TL ödeyeceğinizi belirtelim. Bu belirttiğimiz rakamların %75 indirimli fiyat olduğunu ve sürenin 2 Haziran tarihine kadar geçerli olduğunu unutmayınız.