Facebook Messenger daki Gizli Oyun

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 1 Aralık 2016 10:23
Facebook Messenger’ da gizli bir oyun olduğunu biliyor muydunuz? Dikkat edin bağımlılık yapabilir.
Facebook Messenger daki Gizli Oyun

Facebook Messenger gerçekten işe yarayan bir uygulama. Çoğu facebook kullanıcısı uygulamaya çekingen yaklaşsa da pratik ve eğlenceli bir uygulama olduğunu kabul etmeliyiz. Uygulamanın sohbet etmek için çok basit ve eğlenceli bir ara yüzü olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen birazdan öğreneceğiniz gizli oyunlar özelliği ile Messenger’daki zamanlarınızı biraz daha keyifli hale getirebileceksiniz.

Çoğu geliştirici, yapmış olduğu uygulamalara bu ve benzeri gizli oyunları ekliyor. Oyunları bulabilmek biraz zor olsa da genellikle bu tür oyunlar son derece eğlenceli oluyor.  Özellikle Google ve uygulamalarında da birçok gizli oyun olduğunu düşünmekteyiz. Araştırmalarımız sürmekte! Üstelik bahsettiğimiz gizli oyunları sadece bulmak zor değil. Oynamayı öğrenmekte biraz zaman alabilir.

İşte Facebook Messenger’ daki Futbol Oyunu

Oyunu oynamak için arkadaşınıza öncelikle bir adet futbol topu gönderin ve gönderdiğiniz topun üzerine dokunun. Oyun başlayacaktır. Oyunun amacı ise topu yere düşürmemek. Bunu başarabilmek için sürekli topun üzerine tıklamanız gerekiyor. Gerçekten zor bir oyun ancak bağımlılık yapıyor, şimdiden uyaralım. Oyunu iyi oynamak için gözünüzü iyi kullanmak zorundasınız. Alt tarafa koyduğumuz gif ile oyunun nasıl çalıştığını daha detaylı olarak görebilirsiniz.

Facebook Messenger daki Basketbol oyununu açmak için yukarıdaki yolun aynısını izlemeniz yeterli. Ancak bu kez basketbol topu göndermeniz gerekiyor.  Sizler için Facebook Messenger’ daki tüm gizlilikleri ortaya çıkartmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın!