E-Nabız Akıllı Saat Ekleme

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 26 Ekim 2020 05:30
Son zamanların en çok tercih edilen mobil uygulamaları arasında yer alan E-Nabız sistemi ile ilgili olarak merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını siz değerli okurlarımıza buradan açıklamak istiyoruz.
E-Nabız Akıllı Saat Ekleme

Teknolojinin gelişmesi ile beraber E-Nabız sistemi de buna ayak uydurarak E-Nabız akıllı saat ekleme özelliği ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu sayede sizlerde E-Nabız akıllı saat ekleme özelliğini nasıl yapacağınızı sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

E-Nabız Akıllı Saat Ekleme Özelliği

Kullanmakta olduğunuz akıllı saatlerinizi veya mobil cihazlarınızı E-Nabız sistemi üzerine eklemek istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımları belirtelim. 

  1. Öncelikli olarak E-Nabız sistemine giriş yaptıktan sonra burada yer alan “Profil Bilgileri Ekranına” giriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Sonrasında karşınıza çıkacak olan menü içerisinden de “Paylaşım Seçenekleri” menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.
  3. Açılacak olan menü içerisinden “Mobil Cihaz Ekle “ seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. 
  4. Ardından akıllı saatinizin adını yazıp buradan ekle butonuna basmanız gerekmektedir.
  5. Sonrasında karşınıza çıkan QR kodu ekranını a da tanımladıktan sonra “Şifre Üret “ butonu üzerinden “Şifre Oluşturma “ işlemini yapmanız gerekmektedir.
  6. Sonrasında ise E-Nabız üzerinden artık akıllı saatinizi sisteme ekleyerek buradan da erişme şansını yakalamış olabilirsiniz.

Bu belirttiğimiz özelliği de kullanarak artık E-Nabız sistemine erişim için farklı kanalları kullanma şansınız bulunmaktadır. E-Nabız uygulaması ile ilgili olarak merak ettiğiniz bütün sorularınızı bizlere yorum kısmından yazarak ulaşabilirsiniz. E-Nabız akıllı saat ekleme özelliği ile ilgili de diğer sorularınızı bizlere yazarak ulaşabilirsiniz.