Doctor Strange filmi gişeyi yerinden oynattı!!!

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 7 Kasım 2016 05:00
Doctor Strange yani dünyanın en güçlü büyücüsü olan Marvel'in en az bilinen kahramanlarından olması gişeyi sallamasına engel olmadı!!!
Doctor Strange filmi gişeyi yerinden oynattı!!!

Doctor Strange vizyonda;

İlk günden gişeyi sallayan Doctor Strange= İlk gün $9.4milyon   dolar oldu. Doctor strange rolünde ise Benedict Cumberbatch rol almakta. 

Başarılı bir cerrah olan Strange sadece parayı düşünen bir adamdı ve sadece ne kadar kazanacağını düşünürdü. Bir gün bir kaza geçirdi ve ellerini kaybetti. Para kazanmaya odaklı başarılı cerrah olan doctor Strange ise kendi ellerini kurtaramadı. Ellerini kurtarmak için elinden geleni yaptı fakat nafile bir çabaydı. Ve bu yolda malını mülkünü kaybetti ve yoksullaştı.

İlk Fragman:

Bir gün ise Ancient One adlı bir büyücünün varlığı duydu ve bu yücünün özelliği ise her türlü yarayı iyileştirmesiyle ünlüydü.  Büyücünün yanına vardığında ise büyücü buna layık olmadığını belirtti ve Doctor Strange ise baştan beri zaten inanmadığını ve dalga geçerek söyledi ve orayı da terk etmeye karar verdi fakat kötü hava şartları yüzünden gidemedi. Zaman geçip sarayda çoğu kişi ile içli dışlı olan Dovtor Strange ise şans eseri büyücünün yardımcısı tarafından büyücünün öldürülmek istendiğini duydu ve engel oldu. Ve bundan dolayıda Ancient One tüm büyü sanatını Doctor Strange öğretti.ve büyü sanatını öğrendikten hemen sonra ise ABD'ye geri döndü ve macera ondan sonra başladı asıl.

İkinci Fragman: