Dead Cells Android İçin Geldi

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 4 Ekim 2020 14:35
Oyun severlerin özellikle de Türk oyun severlerin uzun zamandır beklediği oyunlar listesinde yer alan Dead Cells oyunu artık Android üzerinden de oynanabilecek.
Dead Cells Android İçin Geldi

PC’de satış rekorları kıran Dead Cells oyunun yakın zamanda Android işletim sistemi içinde gelmesi ile birlikte Türk oyun severlerin oyuna olan ilgisinin son derece fazla olduğunu belirtelim.

Mobil Sektöre Yöneliş

Oyun konsolları ve PC için çıkan Dead Cells oyunun artık mobil oyun dünyasında da yer alması oyuna olan ilginin bir kat daha artmasına neden oldu. Özellikle de 2017 yılında piyasaya çıkan ve çıktığı günden bugüne kadar büyük başarı yakalayan Dead Cells oyunu sizlerde artık Android üzerinden indirerek oyunu oynama şansını yakalamış olacaksınız.

2 boyutlu bir oyun olan Dead Cells oyunun özellikle aksiyon dolu sahneleri ile oyunu oynarken büyük bir zevk alacağınızı belirtelim. Parkurlarda bulunan zorlu sınavları geçerek oyundan büyük haz alma şansını yakalamış olacaksınız.

Parkurlarda yer alan yaratıkları alt etmek için oyun içerisinde edinmiş olduğunuz materyallerin oldukça önemli olduğunu ve karşınıza çıkan bu envanterleri kısa sürede almanızı tavsiye ediyoruz.

Dead Cells oyunu sadece 24.99 TL

Android işletim sistemi için kullanıcıların karşısına çıkan Dead Cells oyunun özellikle de 24.99 TL olduğunu ve bu fiyatın kısa süreliğine olduğunu siz değerli oyun severlere açıklamak istiyoruz.