David Rockefeller Öldü!

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 20 Mart 2017 20:24
Fraser P.Seitel Tarafınca yapılan açıklamaya göre David Rockefeller öldü. 100.doğum gününde 200.doğum günümü görmek istiyorum diyen David Rockefeller 6 kez kalp nakli yaptırmıştır. 1998-2004 yılalrı arasında iki defa böbrek nakli de yaptırmıştır.
David Rockefeller Öldü!

 

DAVİD ROCKEFELLER KİMDİR ?

Kendisi Amerikalı bir bankacı, iş adamıdır. Yeni dünya düzeni ve Dünya imparatorluğu gibi söylemleri ile bir çok kişinin ilgisini çekmiş, gözleri üstüne çevirmiş durumdaydı. Kendisi Ameriakda maden işçilerine zulm eden, haksız yoldan kazanç sağlayan John D. Rockefeller’in en büyük oğludur. Bu aile Amerik’a ve dünya ekonomisine yön vermektedir. David Rocekefeller illiminati gibi söylemler ile bilinmektedir.

 

İlliminati We İshapt tarafından 1776 yılında kurulmuştur. İlk zamanlar amacı cehalet ve kilise yalanları ile savaşma idi. En önemli mesajları sublimal mesajlardır. Bu eli kanlı ailenin para gücü ve zalimliğin en üst safhada olduğu dönemlerde kendilerini Amerik’a için iyi şeyler yapıyor mesajı vermiştir. Basının gücü ve paraya tapan yazarlar sayesinde kendilerini iyi gösteren dergiler , haber ve makaleler yaptırmıştır. Hatta bu aile geleceğe yönelikte bir vakıf kurarak yüksek öğretim kurumlarına krediler felan destekleri sağlamışlardır. Tamamen bu tür yardımlar ile kendi ailelerinin fikrinde öğrenciler yetiştirmek amacı ile vakıf kurulup krediler verilmiştir. Kendi görüşlerine katılan profesörlere de zam yapmışlardır.

 

Geçmişi bu kadar karanlık olan bu ailenin ferdi olan David Rockefeller artık hayatta değil. Fakat sadece bu tür zihindeki insanlar ölse bile fikirleri aynı olan kişiler geçecektir. Bedenler değişiyor fakat zihinleri aynıdır. Şimdi ise David Rockefeller’in, Richard Rockefeller ve David Rockefeller Jr. diye iki oğlu bulunmaktadır. Ölümünden sonra da iki oğlundan birisinin yerine geçeceği ap açık ortadır.