CS:GO Güncellemesi ile Zayıf Bilgisayarlar Bayram Edecek

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 9 Aralık 2020 18:20
Dünyanın en çok oynanan online oyunları arasında yer alan CS:GO’nun yapımcı firması Valve’nin yeni yayınlamış olduğu güncellemesi ile birlikte zayıf bilgisayarlarda oyundan artık tam performans alacak gibi.
CS:GO Güncellemesi ile Zayıf Bilgisayarlar Bayram Edecek

Oyuna yeni güncellemeler getirmesine karşılık aynı zamanda performans iyileştirmeleri konusunda da çalışmalarına devam eden firmanın özellikle işletim sistemi ve ana kartı zayıf kalan kullanıcılar içinde yeni bir güncelleme yaptığını duyurması, en çokta zayıf bilgisayar kullanıcılarının sevinmesine neden oldu.

Kitlesi her geçen gün büyüyen CS:GO

Dünyanın en popüler oyunları listesinden hiç düşmeden yoluna devam eden CS:GO’nun özellikle de yeni yapmış olduğu güncellemelerde en çok beklenen hile kapatma sisteminin halen gelmemiş olması aslında oyuna olan tepkinin giderek artmasına neden oluyor. Ancak buna rağmen oldukça çok oynanan bu oyunun yeni güncellemesini sizlerde indirerek daha stabil bir şekilde oynama şansını yakalamış olacaksınız.

El bombası güncellemesi

Oyuna gelen en önemli güncellemenin el bombası ile alakalı olduğunu belirtelim. Özellikle de oyunda yer alan el bombalarının halen istenilen düzeyde olmamasından dolayı, firma bu konuda yapmış olduğu güncelleme ile oyuncularının tepkilerini en aza indirme başarısını göstermiş oldu. Aynı zamanda C4 patlayıcıları konusunda da güncelleme yapan firmanın, oyun içerisinde C4 ile ölen oyuncuları rahatlıkla görmenizi sağlayacağı yeni bir güncelleme getirdiğini belirtelim.

Ekran kartı zayıf olanlar

Ekran kartı zayıf olanların oyunda yaşadığı sorunları da son güncellemesinde ortadan kaldıran Valve firmasının özellikle Facebook Lite gibi düşük performans kullanıcıları için yapmış olduğu bu güncelleme sayesinde çözünürlük konusunda biraz daha düşük veri sağlayarak oyunu stabil bir şekilde oynamalarına yardımcı olacak gibi duruyor. Ancak bu güncellemenin sadece düşük ekran kartına sahip olan kişilere yönelik olduğunu belirtelim. Diğerlerin de de iyileştirmeler yapan firmanın bu sayede daha çok oyuncuyu oyun içerisinde tutma başarısı göstereceğini de belirtelim.

Geniş ekran sorunu

Geniş ekranlarda yaşanan titreme sorunu ile ilgili de güncelleme yapan firmanın bu sayede de sorunu ortadan kaldırdığı son güncellemesinde duyuruldu. İşte uzun zamandır merakla beklenen CS:GO oyunun son güncellemesi.