Candy Crush Oyunu Artık Yarışma Olacak.

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 15 Kasım 2016 14:44
Candy Crush oyununun ileriki zamanlarda televizyonlarda yarışma programı olması bekleniyor. Yani artık televizyonlarda da oyunu oynayabileceğiz.
Candy Crush Oyunu Artık Yarışma Olacak.

Telefon ve tabletlerde sürekli oynanan ve bağımlılık yaratan Candy Crush artık yarışma da olacak. Fakat yarışmanın ne zaman ekranlarda görünmeye başlayacağı belirsiz. Hemen herkes en az bir kere Candy Crush indirip oynamıştır. Sonraki bölüme geçebilmek için harcanılan enerji ve yaşanılan hırs duygusu malumunuz. Oyuna başladığınızda oyun sizi içine çekiyor ve bambaşka bir dünyanın kapılarını sizlere açıyor. Böylesi sevilen ve tutulan bir oyunun televizyonlarda gösterilecek olması hayranlarında ayrı bir heyecan yarattı.

Candy Crush Oyunu Televizyonda

Candy Crush oyununun yarışmaya dönüşmesi için şu an hazırlıklar sürüyor. Yarışmanın bir an önce hayata geçirilmesi için yapılan son hazırlıklar birkaç aya neticelenebilir. En az oyun severler kadar yapımcılar da yarışma programını iple çekiyor.  Haliyle yarışmanın getireceği reytinglerin yüksek olması bekleniyor. Lionsgate tarafından uluslararası pazara sunulacak olan programın kaç bölüm süreceğini de önümüzdeki dönem öğreneceğiz.

Yarışma ile ilgili açıklamaları yapan CBS Entertainment’ın başkanı Glenn Geller, “Bizler de, diğerleri gibi, Candy Crush’ın büyük hayranlarıyız. Oyunda bir sonraki seviyeye geçmenin acelesini biliyoruz” ifadelerini kullanarak programın kendileri için de nasıl heyecanla beklendiğini açıklamakta. Candy Crush oyunu 2015 yılında 5,9 milyar dolara King dijital firmasına satılmıştı.