CANAVAR AVCISI FİLMİ 23NİSAN 2021 DE VİZYONDA

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 15 Ocak 2021 06:53
MONSTER HUNTER oyununun beyaz perdeye aktarılan versiyonu 23 Nisan'da vizyona giriyor.
CANAVAR AVCISI FİLMİ 23NİSAN 2021 DE VİZYONDA

Canavar avcısı filminde ayrıca Ron Perlman, TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta, Tony Jaa, Josh Helman ve Jin Au-Yeung yer almaktadır.Canavar avcısı filmi, küresel oyun fenomeni Monster Hunter'a uyarlanması için ilk tam fragmanı gösterime girdi. Ünlü oyuncu olan  Milla Jovovich , çok satan Capcom oyununun bir başka büyük ekran uyarlaması için Resident Evil yazar-yönetmen Paul WS Anderson ile yeniden bir araya geliyor. 


Filmde Jovovich'in, kaybolan başka bir birimi bulmaya çalışıyor fakat birdenbire sonra aniden farklı bir dünyaya taşınan sadık bir asker biriminin lideri Yüzbaşı Artemis'i canlandırdığı karakter farklı bir dünyaya geçiş yapıyor. Bu fantastik aksiyon dramasın da çok sayıda canavarda bulunmaktadır. Fakat bu canavarlar tahmin ettiklerinden farklı çıkar. TI Harris, Meagan Good ve Diego Boneta gibi aktörlerin yer aldığı bu kahramanlar grubu, kısa süre sonra yeni manzaralarının sadece ekolojik olarak düşmanca olmadığını anlayıp, aynı zamanda ekibin silahlarına karşı bağışık olan korkunç canavarlarla dolu olduğunu keşfetmeye başlarlar. "Öyleyse, şimdi Galaksinin Koruyucuları gibi miyiz?" sorusu akılara geliyor bu soruyu filmin fragmanında da gözüktüğü gibi Artemis'in ekip üyelerinden biri, çevredeki çöl kumlarından dev bir canavar ortaya çıkmaya başlamadan hemen önce karavanda sormaktadır. 


Bu durdurulamaz canavarlara karşı biryandan yönlerini bulmaya çalışırken, bir yandan ise aynı birim, becerileri onu devasa ve ölümcül yaratıklardan bir adım önde tutan gizemli bir adam olan Hunter (Tony Jaa) ile karşı karşıya gelerek karşılaşırlar. Kısa bir zamandan sonra Artemis, Ron Perlman'ın Amiral liderliğindeki bir ekibin parçası olduğunu keşfetmeye başlar. Canavarları durdurmak ve en önemlisi kapıyı kullanarak kendi dünyalarına geçmek için birlikte hareket etme kararı alırlar. 


Canavar avcısı ayrıca Josh Helman ve Jin Au-Yeung'un da rol almaktadır ve yapımcılığını ise Jeremy Bolt, Paul WS Anderson, Dennis Berardi, Robert Kulzer ve Martin Moszkowicz üstlenmektedir. Bu muhteşem film ise Türkiye’de ise 23 Nisan 2021’de vizyonda olacaktır. Film de belli bir yaş sınırlaması olup olmadığı ise bilgilerimiz arasında bulunmamaktadır. Şimdiden herkese iyi seyirler.