Call of Duty : Cold War

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 29 Ekim 2020 20:59
Call of Duty: Cold War oyunun çıkmasına az bir zaman kalmasına rağmen yapımcı firmanın oyun ile ilgili olan bütün detayları gizli tutmaya çalışması beraberinde birçok sızıntının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.
Call of Duty : Cold War

Özellikle de firmanın daha önceki sürümlerinde yakaladığı başarılı satış rakamlarını bu oyunda da yakalaması bekleniyor.

Call of Duty :Cold War yine başarılı bir şekilde gelecek

Activision firmasının yapımcılığını üstlendiği ve dünyanın en çok indirilen oyunları listesinde yer alan Call of Duty Cold War ile ilgili gün geçmesin ki yeni sızıntılar ortaya çıkmasın. Özellikle de oyunun soğuk savaş dönemini konu alan bir yapım üzerine kurgulanması oyunun aslında ne kadar başarılı olduğunu bizlere göstermektedir.

Yeni bir oyun videosu ortaya çıktı

Call of Duty Cold War oyunu ile ilgili firmanın çok gizli tutmaya çalıştığı bilgilerin aslında firma tarafından mı basına sızdırıldı? konusu uzun zamandır tartışmaların odağında yer almaktadır. Bunun nedeni ise Activision firmasının her ne kadar oyun ile ilgili gelişmeleri gizli tutmaya çalıştığını göstermesine rağmen, her geçen gün oyun ile ilgili yeni gelişmelerin ortaya çıkması akıllarda soru işaretleri kalmasına neden olmaktadır.

Oyun içerisinde yer alan dönemin ise Vietnam savaşı ve soğuk savaş dönemlerinde yer alan dönemleri içerdiği tahmin edilmektedir.

Oyunun videosunun Youtube yüklenmesinden hemen sonra kaldırılması da aslında sızan bu görüntülerin gerçeklik payı olduğunu bizlere göstermektedir.