Borderlands 2 İnceleme

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 26 Şubat 2017 08:20
Daha önce çok oyun bitirdim fakat Borderlands 2 kadar manyak oyun görmedim 2012 de çıkan bu efsaneyi sizlerle tekrar buluşturuyoruz.
Borderlands 2 İnceleme

Evet arkadaşlar bugünkü konumuz Borderlands 2, oyun grafiksel olarak çok bişey sunmuyor genel olarak çizgi filme benzer grafikleri var fakat oyunun konusu olarak kesinlikle sizi içine çekiyor. Oyuna ilk üç arkadaş ile başladım ve bir kaç gün sonra tek başıma devam ettim. Sıkılacağımı düşündüğüm için bir müddet oynamadım daha sonra baktım oyun kalmamış bende daldım Borderlands 2'ye başladım ver babam ver ver babam ver bir saat iki saat üç saat sonra yattım ertesi gün yine devam an itibarı ile otuz küsür saat oynamışlığım var. Bende madem bukadar oynadım ve beğendik teknolojilife da Borderlands 2'nin incelemesini yazayım dedim.

Oyunun yapımcıları kesinlikle beni bitirmede ne yaparsan yap demişler. Borderlands 2'nin türkçe yamasını da kurdum oyuna biraz daha renk katıyor. Genel olarak oyunun amacı Jack isimli şerefsizden intikam almak diyebiliriz. Jack öyle bir şerefsizki adam sürekli bir şerefsizlik peşinde. Dostlarımıza zarar vermek için yaşıyor ve tabiki büyük bir robot ordusuna sahip. Başı sıkıştığında gökyüzünden bulunduğumuz yere bolca robot salıyor ve böylece sizi dinden imandan çıkarıyor. 

Borderlands 2'nin bir diğer sevdiğim tarafı ise oyun içerisindeki espriler. Espriler gerçekten çok kaliteli ve keskin bir zeka ürünü. Borderlands 2'yi yanlış hatırlamıyor isem sekiz küsür gibi bir rakama almıştım. Sizde Borderlands 2'yi indirimdeyken alıp oynayabilirsiniz.