Bloodborne PC için geliyor

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 22 Ekim 2020 10:22
PS4’e özel olarak sunulan ve son derece başarılı oyunlar listesinde yer alan Bloodborne yakın zaman içinde PC platformu için gelmeye hazırlanıyor.
Bloodborne PC için geliyor

Uzun zamandır söylenti olan Bloodborne oyunu hakkında merak ettiğiniz detayları buradan sizlere açıklamak istiyoruz.

Firma çalışmalarına devam ediyor

FromSoftware firması tarafından geliştirilen ve uzun zamandır PS4 oyuncuları için satılan bu oyunun yakın zaman içerisinde PC oyun severleri için gelecek olması, PC oyun severlerinin heyecanlı bekleyişinin olmasına neden oldu.

Son dönem içerisinde birçok PS oyununun PC platformu için uygun hale getirilmesinden sonra Bloodborne oyunu hakkında çıkan söylentilerinde gerçek olacağını belirtelim. 2015 yılında oyun severlerin karşısına çıkan ve çıktığı günden bugüne kadar son derece başarılı satış rakamları yakalayan bu oyun 2020 sonuna doğru için PC için gelecek gibi duruyor.

Twitter üzerinde uzun zamandır gündem olan bu konu hakkında firmanın henüz bir açıklama yapmadığını ancak yakın zamanda bu kadar baskıya dayanamayarak bir baskı yapması da oyun severler tarafından merakla beklenmektedir.

Hatta PS 5 için Bloodborne 2 oyunu ile ilgili çalışmalarına da devam eden firmanın bu konuda da bir açıklama yapması beklenmektedir. ABD’de meydana gelen ırkçı olaylarından dolayı PS etkinliğinin ertelenmesinden sonra oyunun da etkinliğin açıklanacağı gün içerisinde açıklanması beklenmektedir. İşte merak ettiğiniz Bloodborne oyunu ve PC platformu için geleceği hakkında iddialar.