Bilgisayar Kasasında Yemek Pişiren Kadın !

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 21 Mart 2017 16:55
Bilgisayar kasanızın bütün parçalarını sökerek, yemek pişirme fikri hiç aklınıza geldi mi ? Eğer ki cevabınız hayırsa, Lütfen bu yazımızı okuyunuz.
Bilgisayar Kasasında Yemek Pişiren Kadın !

 

Hemen hemen hergün hepimiz iş hayatımızda aynı yemekleri yemek sıkmaktadır. Fakat ofis gibi ortamlarda yemek yapmak mümkün değildir. Çünkü yemek yapacak mutfağımız bulunmaktadır. Dolasıyla işverenler bize başka bir seçenek sunmamaktadır.

 

Bu gün yazımıza konu olan bu kadın bilgisyar kasasının parçalarını sökerek yemek yapmaktadır. Nasıl mı ? Sizde bilgisayar kasanızda yemek yapmak ister misiniz ?

Bilgisayar Kasasında Yemek Nasıl Pişirilir ?

 

İlginç alanlarda nasıl yemek yemek yapıldığını göstermek için, Youtube’de açılmış olan  "办公室小野" kanal takipçilerine en ilginç şekillerde yemek yapılmayı göstermektedir. Resimdeki kadın ilk olarak bilgisayar kasasından anakart ve güç kaynağını sökmekle işe başlıyor. Kasayı bir güzel temizledikten sonra yaktığı ateşte Hamburger pişiriyor. Ofis birazcık duman altı olmuş fakat yapacak bir şey yok. Hamburger pişirme işleminden sonra Bilgisayar kasasını bir güzel yıkayıp, parçalarını tekrar takarak kullanıyor. Hiçbir çalışanında Sesi çıkmıyor, Üstelik yanında bulunan biriside ikramdan nasibini alıyor. Akıllara saçmalık gibi gelsede İzleyenleri çok şaşırtan bu video şaşırtmakla birlikte yüzlerde tebessümü eksik etmemektedir.

 

Lafı uzatmadan sizleri o video ile başbaşa bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=WZSM9Ga1X5c

 

Bilgisayarda yemek pişirme fikri sizce nasıl bir fikir ?