Sizler İçin Bedava Mobil Oyunlar

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 25 Ekim 2016 04:44
Sizler için en iyi ve en yeni ve ücretsiz mobil oyunlarını tanıtmaya çalışacağım. Ücretsiz mobil oyunlar için haydi sayfamıza!!!
Sizler İçin Bedava Mobil Oyunlar

Mafia 3: Rival android/IOS

Mafia 3 oyununda kendi çetenizi kurup kendinize ait sosyal bir ortam sağlayabileceğiniz bir oyun. Orjinal versoyununda kat ve kat fazlasını yapmışlarını söyleyebilir. Oyuncuları farklı bir dünyanın kapılarını açıyor ve oyuncuları heyecanlı bir dünya bekliyor. Mafia 3 te bir oyundan fazlasını bulacaksınız.Oyunumuzu hem android telefonlarda hemde İOS ta indirebilirsiniz.

Dan The Man android/IOS

Kısa bir sürede milyonlarca oyuncu tarafından indirilen muhteşem bir oyun. oyunun atmosferi insanı çok farklı denizlere yelken açtırıyor ve oyunun tasarımı bir çok oyunun aksine baya bir farklı. Bu oyunumuzda hem android telefon hemde OİS telefonlarında ücretsiz indirebilirsiniz.

Off Road Car LX android

Offrad car lx bir araba yarışı oyunu. Bu oyunumuz diğer yarış oyunlarının aksine kazalar çok fazla gercekci. şehir, orman, çöl gibi alanlarda sürüş keyfine doyamacaksınız. Hız tutkununuzu tamamen yaşayacağınız bir oyun olacağa benziyor ama oyunumuz sadece android telefonlarına indirilebiliyor.