Apple Randevu Nasıl Alınır?

Yazar Muhammed Yahya Varlık / 11 Ekim 2020 07:45
Apple marka cihazlarınızın tamiri ve ya bakımı için en güvenilir Apple mağazaları olduğu için randevu almakta bu yüzden önemlidir.
Apple Randevu Nasıl Alınır?

Türkiye’de Apple marka cihaz kullananların sayısı oldukça az Apple mağazalarının sayısı ise az olmasından dolayı Apple randevu alma sorunu yaşanmaktadır. Bu soruna çözüm için yazımızda bazı önemli noktalara değindik.

Apple Randevu Alma

Randevu alma işlemi için Apple Web sitesine giriş yaparak bakım ve onarım kısmından randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fakat Türkiye’de az sayıda Apple mağazası bulunmasından dolayı çoğu zaman randevu bulabilmek neredeyse imkânsızdır. Bu yüzden yazımızda randevu alma taktiklerini sizinle paylaşmayı amaçlamaktayız.

Gece 12’de Apple Randevu Alma

Gün içerisinde randevu bulmak neredeyse imkansız olduğu için gece 12’de sonra Apple Web sitesinden randevu almayı deneyebilirsiniz. Herkesten önce davranmak randevu alma konusunda sizi bir adım öne geçirecektir. Bu yüzden gece 12’de Apple Store randevu alma işlemi işe yarayacaktır.

Birden Fazla Bilgisayardan Randevu Alma

Tek başınıza bir bilgisayardan randevu almaya çalışmak hem sizin için zaman kaybı olacaktır hem de randevu alma işleminde geri de kalabilirsiniz. Bu sebeple eş zamanlı olarak birden fazla bilgisayardan Apple randevu alma işlemini deneyebilirsiniz. Bu yöntem size hem zaman kazandıracak hem de randevu alma şansınızı arttıracaktır.

Apple Randevusunu Satanları Takip Etmek

Eğer sorun yaşadığınız Apple cihazınız için aceleniz var ise internet sayfaları üzerinden Apple randevusunu satanlara ulaşarak randevularını alabilirsiniz. Bazı kişiler randevu saatine yetişemeyeceği için bazı kişiler ise bunu bir iş olarak gördükleri için Apple randevu satma işlemi oldukça bilinmektedir. Bu işlemleri takip edebilirsiniz.

Bu yazımızda Apple randevu alma sorununa birkaç öneride bulanarak sizlere yardımcı olmayı amaçladık. Bu önerileri deneyerek Apple randevu alma işlemlerini tekrar deneyebilirsiniz.